Güncel...
***
Lider Grup Sigorta, merkez ve şubelerinin pazarlama organizasyonunda LiveLink Satış Süreci Yönetim sistemlerini tercih etti.
***
Çağrı Sigorta, yenileme ve satış işlemlerinin yönetiminde LiveLink Satış Süreci Yönetim Sistemlerini tercih etti.
***
Maksimum Sigorta, üretim ve performans değerlendirme süreçlerini LiveLink Satış Süreci Yönetimine teslim etti.
***
Polisoft Yazılım, sigorta sektöründe alternatifi olmayan çözümlerini sektöre kazandırmaya devam ediyor; Polisoft LiveLink ile satış yönetiminde tüm sınırlar ortadan kalkıyor...
***
Merkezden, Şubeden, Tablet PC'den, Web'den, Facebook üzerinden kısacası potansiyel her neredeyse oradan satışa yönelik tüm adımlarınızı Polisoft LiveLink yönetiyor...
***
Satış yapamadığınız bir potansiyeli, yenileyemediğiniz poliçeyi siz unutun; gelecek yenileme döneminde LiveLink güncel hali ile tekrar size sunar.
Polisoft Livelink özel yetenekleri ile satılan bir aracı, başka bir sigortacıdan yenilenen poliçelerinizi anlar ve iş sürecinizden çıkartır...

 


index2012

Yazılım teknolojisi...
 

 Sigorta sektörüne sunmuş olduğumuz yazılımlarımızda yeni nesil yazılım dilleri tercih edilmekte ve yazılım teknolojilerinde meydana gelen yenilikler sürekli olarak takip edilmektedir.

 

 Polisoft Yazılım'ın ürünlerinde üst düzey bilgi güvenliği esas alınmıştır. Yazılımlarımız müşterilerimize özel olarak şifrelenmek suretiyle yüklenir. Müşteriye özel şifreleme yöntemi ile kurulan yazılımlarımız sabit ip numarası kontrolü ile farklı adreslerde çalışmaz.

Girilen bilgiler, özel şifreleme yöntemi sayesinde farklı adreslerdeki Polisoft Yazılımları üzerinde dahi çalıştırılamaz. Kayıtlı bilgiler ile birlikte arşivlenen orjinal dokümanlar özel yöntemlerle şifrelenir, evrak klasörü kopyalansa dahi müşterilerimize özel Polisoft'un dışında açılamaz.

Teknik özellikler...
 

 Polisoft'un yazılım üretiminde dikkat ettiği "Genel Kabul Görmüş Yazılım İlkeleri"ni öğrenin uygulayın. Yazılımlar hayal değil; tecrübe, mevzuat uygunluğu, teknik uyumluluk, sürekli araştırma ve geliştirme ister. Kurumsal bir sigorta işletmesi olabilmenin temeli sürekli gelişim gösteren bir yazılıma dayanır...

 

 Polisoft Yazılım sektörde faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin tamamından eş zamanlı poliçe transferi ve büyük bir çoğunluğundan tahsilat transferi gerçekleştirir. Ayrıca alt yapısı uygun sigorta şirketlerinden otomatik olarak teklif çalışması yapar.

30'un üzerinde sigorta şirketinin alt yapısına göre sorunsuz veri transferi kontrolünü sağlayabilmek; uzun yılların yazılım tecrübesini, her bir sigorta şirketinin çalışma alt yapısını tanımayı ve teknik alt yapıyı takip edebilecek ekibe sahip olmayı gerektirir. Özetle, Polisoft Yazılım dünden bu güne hayallerle oluşturulmuş ekranları değil, uzun yılların tecrübe ve emeği ile oluşturulmuş işlem ekranlarını ve özellikleri sunar... 

Satış sonrası hizmetler...
 

 Yazılımların öğrenim ve kullanım aşamalarında en önemli ihtiyaç anlık olarak alınabilecek destek hizmetleridir. Polisoft Yazılım'ın satış sonrası hizmetlerini sağlayan destek ekibinin sayısı, satış ekibinden 3 kat daha fazladır.

 

Destek ekibimiz düzenli olarak, sigortacılık uygulamaları, sigorta şirektlerinin uygulamaları, ticari uygulamalar, resmi muhasebe uygulamaları konularında eğitime tabi tutulmaktadır.

Sigorta işletmelerinin kuruluşundan, ticari faaliyetlerinin yürütülmesi, resmi muhasebe kayıtlarının takibinden mali tablolarının hazırlanması aşamalarına kadar destek sağlama yeteneğine sahip personelimiz bulunmaktadır.

Yazdır      Tavsiye Et

Toplam Ziyaretçi : 128891
Not : Bu Siteyi En İyi IE 5.0 ve Üzeri Browser, 1024x768 Ekran Genişliği ve Yüksek Renk Modunda İzleyebilirsiniz. Powered by :  Polisoft Resmi SitesiLütfen Bekleyiniz...