WebLINE Dijital Sigortacılık Uygulamamızı İnceleyin...

WebLINE Dijital Sigortacılık Uygulamamızı İnceleyin...

Polisoft Yazılım'ın Dijital Sigortacılık uygulaması olan WebLINE tanıtımları başladı. 

Online ve Offline özellikleri ile, tüm sigortacılık branşlarında ve tüm sigorta şirketleri ile Dijital Sigortacılık yapabileceğiniz WebLINE tanıtımları için polisoft@polisoft.com.tr mail adresine talep iletmeniz yeterli.

Tüm görsel özellikleri ile yeni bir tasarım oluşturarak veya mevcut web sitenize entegre ederek kullanabileceğiniz WebLINE uygulaması ile 3-5 gün içerinde Dijital Sigortacılık alt yapısına erişebilirsiniz

  • Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile sektöre giren Polisoft WebLINE, Türkçe ve İngilizce seçenekleri için tamamen farklı tasarım özellikleri ve farklı sigorta ürünleri sunmanızı sağlıyor.
  • Canlı yayın esnasında site görselleri, sigorta ürünleri ve tüm içerik özellikleri üzerinde değişiklikler yapabilme imkanı sunan WebLINE hiç bir kesinti veya yükleme ihtiyacı gerektirmeden tüm güncellemeleri yapabilme imkanına sahip.
  • Web servis teknolojileri ile ofisinizdeki Ana Makineler üzerinden tüm Dijital Sigortacılık uygulamalarını yapabilmenizi sağlayan WebLINE, hiçbir veriniz Ana Makineleriniz dışında işlenmeksizin son derece güvenli bir teknoloji sunuyor.
  • IP numarası bloklama, Telefon numarası bloklama gibi alternatif talepleri engellemeye yönelik güvenlik özellikleri ile belirli kaynaklardan oluşturulan sürekli sorguları anında engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda Uyarı Hizmetlerinin sağladığı üstün özellikler sayesinde sisteminizde gerçekleşen olaylardan anında haberdar olabilirsiniz. Aynı IP numarasından, aynı cep telefonu üzerinden belirli adetler üzerinde alınan teklifleri anında izleyebilirsiniz.
  • Online yeni müşteri adaylarının kayıt olma ve teklif alma işlemlerini gerçekleştiren WebLine aynı zamanda mevcut müşterilerinizin de güvenli oturum açarak mevcut poliçelerine, tekliflerine erişebilme imkanı sağlıyor.
  • Tüm yasal süreçler ile uyumluluk içerisinde işletilen WebLINE; KVKK, Pazarlama, Kredi Kartı Kullanım İzni, Bilgilendirme Formu Onayları gibi adımları gerçekleştirme ve arşivleme adımlarının tamamını yönetiyor.
  • Sosyal medya, Google ve Diğer reklam çalışmaları ile uyumlu alt yapıya sahip WebLINE ile tüm reklam entegrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.
  • polisoft@polisoft.com.tr mail adresimize ileteceğiniz tanıtım talebiniz ile kapsamlı sunumlarımıza katılabilirsiniz.